Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, BDAR
(angl. GDPR)

Logo

eTwinning - tai bendruomenė Europos mokykloms

Logo

STEP – tai įvairaus amžiaus vaikų tėvams skirta programa

Logo

...

PARAMA  

   

Kontaktai ir adresai  

   

Nuo 2012 12 12  

8782631
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praeitą savaitę
Šį mėnesį
Praeitą mėnesį
Viso
1654
2238
5950
5072117
33976
25897
8782631

Your IP: 172.31.28.20
2018-06-19 21:14
   

Mūsų gimnazijos muziejus yra gana nedidelis, tačiau jau galime didžiuotis turimais eksponatais ir mokinių pagamintais darbais.

Vos pravėrus muziejaus duris žvilgsnis užkliūva už garsių, svarbių asmenybių nuotraukų. Įamžinti ne tik direktoriaus pavaduotojų ar svečių, bet ir pokarinės Lietuvos nusipelniusių žmonių portretai, skaudžią tautos praeitį mena tremties vietų žemėlapis. Garbingoje vietoje kabo sovietinė uniforma ir ženklas su prasmingais žodžiais: „Per amžių budėję laisvėje, laimėjom per aukas ir pasišventimą“.

Akį patraukia pirmose lentynose stovintys mediniai senovės buities įrankiai ir kiti drožiniai iš medžio: ąžuolo simbolika, medinės dėžutės, lėkštelės ir kita. Be meno kūrinių,  yra ir molinių dirbinių bei ypatingo grožio popierinių Kauno, Trakų pilies bei Perkūno namų maketų.

Muziejuje yra senų knygų bibliotekėlė. Dauguma jų apie tarpukario Lietuvą: „Lietuvių etninės kultūros istorija“, „Širdis Lietuva“, „Laisvės karių archyvas“ ir kitos. Čia saugomos ir kelios prastos išvaizdos, tačiau nepaprastai vertingos, ne vieną šimtmetį menančios knygos. Taip pat yra daug svarbių dokumentų, padėkų arba diplomų rinkinių, liudijančių mūsų gimnazijos mokinių ir mokytojų darbus, bei sunkiai suskaičiuojamų visų klasių metraščių gausybė.

Mokyklos sielovadinę veiklą atskleidžia surinkta medžiagą. Nuotraukose įamžinti „Ąžuolo“ mokyklos katalikiški renginiai: aukojamos mišios ir mokinių giesmių popietės. Mokykloje jau tapo tradicija įvairūs pagal liturgines šventes organizuojami renginiai.

Tačiau bene didžiausia puošmena yra sporto laimėjimai. Muziejuje yra apie dvidešimt pirmos vietos taurių, iškovotų krepšinio varžybose. O apie mūsų galimybes įrodo krepšinio kamuolys su sportininkų parašais.

Muziejus  -  mūsų gimnazijos  istorija. 

Jaunoji žurnalistė  A.Ogulevičūtė , 8a                    


Mokyklos muziejus vadovė R.G.

„Jaunųjų muziejininkų“ būrelio vadovė Ada Kazlauskienė


Atnaujinta: 2013 10 01

 

   
Gimnazijos rėmėjas — UAB „Ofitecha“.
ADRESAS: A.JUOZAPAVIČIAUS pr. 82B, Kaunas Tel./faks.: (37) 424977 Mob.tel.: (687) 458 95 (686) 649 75 El.paštas: info@ofitecha.lt
   
Gimnaziją remiantis saksofono muzikos melodijomis...
Pranas Stropus.
   
Kauno žygeivių - folkloro klubas „Gilė“.
Judėk, krutėk, nenurimk!
   
TEO LT mūsų gimnazijai (Baltų pr. 103) elektroniniam dienynui sukūrė nemokamą „TEO Wi-Fi“ ryšį.
Veikti socialiai atsakingai, TEO požiūriu, reiškia veikti etiškai, sąžiningai ir skaidriai rinkos, aplinkosaugos, visuomenės ir darbuotojų atžvilgiu.
   
Sportinių šokių klubas „Junda“.
Šokite! Būsite sveiki, gražūs ir laimingi.
   
Mokyklų bibliotekų modernizavimas
Įgyvendinus projektą sukurta ir atnaujinta mokyklų bibliotekų struktūra, pagerinta mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybė bei užtikrintos geresnės mokymo ir mokymosi sąlygos.
   
Cgates Jono Pauliaus II gimnazijai tiekia šviesolaidinį internetą ir televiziją.
Mūsų gimnazijoje - Cgates iniciatyva moksleiviams ir mokytojams padeda įveikti kasdienines užduotis.
   
© Kauno Jono Pauliaus II gimnazija. Atnaujinta: 2015-12-12