2018-10-21 02:15

Vizija

Jono Pauliaus II gimnazija – demokratiška, atvira kaitai, inovatyvi, nuolat besimokanti gimnazijos bendruomenė krikščioniškomis tradicijomis grindžiamoje, saugioje aplinkoje.

Misija

Gimnazijos paskirtis – teikti kokybišką pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą įvairių gebėjimų ir poreikių mokiniams, stiprinant gamtos ir tiksliųjų mokslų inovatyvų mokymą, puoselėti katalikiškomis vertybėmis grindžiamą bendravimą, ugdyti šiuolaikišką, pilietišką asmenybę.

1. Tikslas. Stiprinti katalikiškų vertybių ugdymą bendradarbiaujant su gimnazijos bendruomene ir socialiniais partneriais.

2.Tikslas. Skatinti mokinių savarankišką ugdymą(si), siekiant individualios pažangos, vertinimo, įsivertinimo kokybės.

3. Tikslas. Atnaujinti ir modernizuoti mokymosi aplinkas.

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos veiklos tikslai
2017-2018 mokslo metams

Prioritetai:

Krikščioniškų vertybių ugdymas gimnazijos bendruomenėje.
Mokymo(si) ir į(si)vertinimo kokybės užtikrinimas.

Uždaviniai:

Stiprinti kokybišką katalikiškų vertybių ugdymą bei socialinius įgūdžius saugioje aplinkoje.

Didinti bendravimo ir bendradarbiavimo tarp atskirų gimnazijos bendruomenės grupių ir socialinių partnerių  efektyvumą.

Stebėti kiekvieno mokinio pasiekimus ir pažangą ir siekti į(si)vertinimo kokybės.

Atnaujinti ir  modernizuoti mokymosi aplinkas

2017 09 05

Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos veiklos tikslai
2013-2014 mokslo metams

1. Tobulinti evangelines žinias ir meilės dvasios įkvėptą katalikiškos gimnazijos bendruomenės aplinką, ugdančią krikščioniškosios moralės vertybes.
  2. Akcentuojant ugdymosi ir gyvenimo ryšį, tobulinti ugdymo proceso planavimą, atsižvelgiant į katalikiškos gimnazijos poreikius ir galimybes.
  3. Panaudojant 2 % ir aplinkos (ES, projektų, VIP ir kt.) lėšas gerinti mokymosi aplinkas, atnaujinant ir įrengiant kabinetus bei aprūpinant juos šiuolaikiškomis mokymosi priemonėmis.

Atnaujinta: 2013 09 19